Wyposażenie i Motoryzacja – znajdź coś dla siebie

Jak znaleźć idealny fotel biurowy?

Jak znaleźć idealny fotel biurowy?

By Sty 24, 2017 w Wyposażenie | 0 komentarzy

Jak znaleźć idealny fotel biurowy?

Idealne obrotowe krzesło biurowe powinno obracać się z każdym ruchem użytkownika. Jednocześnie powinno ono również zachęcać do zmiany postawy. Poprzez instynktowną zmianę pozycji siedzenia krążki miedzykręgowe (potocznie nazywane dyskiem) i kręgosłup są równomiernie obciążone i odciążone. Taka forma poruszania się podczas siedzenia wspomaga naturalne bodźce, impulsy ruchu, utrzymuje zdolność koncentracji na wysokim poziomie i zwiększa wydajność.

Jak znaleźć idealny fotel biurowy?

Design czy wygoda?

Jeśli spojrzymy na rozwój nowoczesnych biur to możemy zaobserwować jak wiele zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. Jednak, podczas gdy np. zakup sprzętu komputerowego i mebli jest najczęściej mocno zmodernizowany, to temat krzesła biurowego zbyt często pozostaje nieuwzględniony. Wniosek z tego jest taki, że zbyt mało wagi przywiązuje się do indywidualnych potrzeb pracowników. Najczęściej kupuje się krzesła spontanicznie, bez skorzystania z fachowej porady. Zamiast tego chętniej wybiera się atrakcyjne krzesło, które jednak ergonomicznie nie zawsze pasuje do każdego pracownika. Wskutek tego u pracowników biurowych powstają powracające bóle, choroby i ostatecznie nieobecności, które wszystkim szkodzą.

Jak kupić krzesło?

Podczas zakupu krzesła biurowego proszę poświecić mu tyle czasu i uwagi, na ile ono naprawdę zasługuje. Proszę wykorzystać nasze szczegółowe informacje i poradzić się sprzedawców. W końcu większość pracowników biurowych spędza więcej niż 6 godzin dziennie przy biurku. Ruch podczas siedzenia na odpowiednim krześle może przyczynić się do tego, że lepiej się Państwo poczują, będą lepiej żyć, będą wydajniejsi i tym samym zrobią coś dobrego dla siebie i dla swojego przedsiębiorstwa.

akie korzyści daje wygodny fotel biurowy?

Uniknięcie bólu pleców
Skuteczne złagodzenie przewlekłych dolegliwości, lub nawet ich wyleczenie
Zwiększona wydajność wpływająca na wszystkie obszary życia
Więcej aktywności i radości życia w pracy i w wolnym czasie
Mniej nieobecności pracowników spowodowanych chorobą
Pracownicy mogą dłużej siedzieć, być bardziej skoncentrowani na pracy, a tym samym więcej zdziałać
Spełnienie aktualnych wymagań dotyczących nowoczesnego wyposażenia miejsca pracy
Zwiększone zadowolenie pracownika i lepsze, korzystniejsze postrzeganie pracodawcy.

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *