Wyposażenie i Motoryzacja – znajdź coś dla siebie

Jak wybrać krzesło obrotowe do biura?

Jak wybrać krzesło obrotowe do biura?

By Sty 23, 2017 w Wyposażenie | 0 komentarzy

Jak wybrać krzesło obrotowe do biura?

Jedną trzecią życia człowiek śpi, a są tacy, którzy pozostałe dwie trzecie siedzą. Jeżeli nie robią tego w porządnym fotelu, zwyrodnienia kręgosłupa to tylko kwestia czasu. Skoro klamka już zapadła i trzeba będzie przy biurku wegetować do sześćdziesiątego siódmego roku życia, warto jak najwcześniej przesiąść się z taboretów na coś naprawdę anatomicznego.

Jak wybrać krzesło obrotowe do biura?

Jeśli decydujemy się na zakup fotelu obrotowego warto zwrócić uwagę na to, aby szkielet wykonany był z wytrzymałego metalu. Tradycyjna tapicerka zwykle zastąpiona jest przewiewnym materiałem rozpiętym na stelażu, który zarówno zapewnia dobrą wentylację, jak i znakomicie dopasowuje się do ciała. Co również ważne – nie zatrzymuje w sobie kurzu tak, jak to się dzieje w przypadku gęstych tkanin i gąbek! Oparcie i zagłówek powinny być regulowane do wzrostu i ułożenia ciała użytkownika.

Ergonomiczne krzesła, które dbają o postawę ciała w trakcie pracy oferuje sklep internetowy centrumkrzesel.pl. Przedstawiam model Ergohuman Plus i jednocześnie zachęcam do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu oraz do poszukiwań w sieci (zdjęcia pochodzą ze strony sklepu).

Post a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *